Owl Carousel (8.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Center
hr: Centar

en: Items
hr: Stavke

en: next
hr: sljedeći

en: Navigation
hr: Navigacija

en: prev
hr: prethodni

en: About
hr: Opis

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Nothing
hr: Ništa
