Owl Carousel (8.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: File
vi: Tập tin

en: Center
vi: Giữa

en: Items
vi: Hàng hóa

en: next
vi: sau

en: Loop
vi: Lặp

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: prev
vi: trước

en: Fade
vi: Mờ

en: <None>
vi: <Không>

en: About
vi: Giới thiệu

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Nothing
vi: Không có gì
