Owl Carousel (8.x-1.0-alpha5) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: File
km: ឯកសារ

en: Center
km: កណ្តាល

en: Items
km: ធាតុ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: About
km: អំពី

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Nothing
km: មិន​មាន
