Owl Carousel (8.x-1.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: File
ps: دوتنه

en: Center
ps: منځ

en: Items
ps: توکي

en: next
ps: بل

en: Navigation
ps: چليدنه

en: About
ps: په اړه
