Owl Carousel (8.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: Center
sv: Centrerad

en: Items
sv: Poster

en: next
sv: nästa

en: Navigation
sv: Navigering

en: prev
sv: föregående

en: Fade
sv: Tona

en: <None>
sv: <Ingen>

en: About
sv: Om

en: Custom settings
sv: Anpassade inställningar

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Nothing
sv: Inget

en: Responsive
sv: Följsam

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
