Owl Carousel (8.x-1.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: Center
gl: Centrar

en: Items
gl: Elementos

en: next
gl: seg

en: Loop
gl: Bucle

en: Navigation
gl: Navegación

en: prev
gl: ant

en: About
gl: Información

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Nothing
gl: Nada
