Owl Carousel (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Items
hu: Tételek

en: next
hu: következő

en: Navigation
hu: Navigáció

en: prev
hu: következő

en: Fade
hu: Áttünés

en: About
hu: Leírás

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Nothing
hu: Semmi

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása
