Owl Carousel (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: File
ku: پەڕگە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: About
ku: دەربارە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
