Owl Carousel (8.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: Items
az: Elementlər

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: About
az: Haqqında

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Nothing
az: heç nə

en: Configure Image Styles
az: Şəkil üslublarını konfiqurasiya edin
