Owl Carousel (8.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: File
ug: ھۆججەت

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
