Owl Carousel (8.x-2.0-beta2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Content
kk: Контент

en: error
kk: Қате

en: Items
kk: Элементтер

en: Navigation
kk: Навигация

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: notice
kk: хабарлама
