Owl Carousel (8.x-2.0-beta2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: error
pl: błąd

en: File
pl: Plik

en: Items
pl: Elementy

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Pause on hover
pl: Pouza po najechaniu myszką

en: About
pl: O stronie

en: Margin
pl: Margines

en: notice
pl: wiadomość

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Dots
pl: Kropki

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Nothing
pl: Niczego

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów
