Owl Carousel (8.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Content
ur: متن

en: error
ur: نقص

en: File
ur: فائل

en: Items
ur: سرخیاں

en: Navigation
ur: نیویگیشن

en: notice
ur: اطلاع
