Owl Carousel (8.x-2.0-rc1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: error
ar: خطأ

en: File
ar: ملف

en: Items
ar: أخبار

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: About
ar: حول

en: notice
ar: إخطار

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Nothing
ar: لا شيء
