Owl Carousel (8.x-2.0-rc1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: error
ka: შეცდომა

en: File
ka: ფაილი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: notice
ka: შენიშვნა

en: Nothing
ka: არაფერი
