Owl Carousel (8.x-2.0-rc1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: error
kn: ದೋಷ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: notice
kn: ಸೂಚನೆ
