Owl Carousel (8.x-2.0-rc1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: error
nl: fout

en: File
nl: Bestand

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Pause on hover
nl: Pauzeren bij aanwijzen

en: About
nl: Over

en: Margin
nl: Marge

en: notice
nl: mededeling

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Nothing
nl: Niets

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen

en: Directory @path was created
nl: Map @path is aangemaakt
