Owl Carousel (8.x-2.0-rc1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: error
af: fout

en: File
af: Lêer

en: Navigation
af: Navigasie

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: notice
af: notisie
