Owl Carousel (8.x-2.0-rc1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: error
ast: fallu

en: File
ast: Ficheru

en: Items
ast: Elementos

en: Navigation
ast: Navegación

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
