Owl Carousel (8.x-2.0-rc1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: notice
bo: དྲན་སྐུལ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
