Owl Carousel (8.x-2.0-rc1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་

en: notice
dz: བརྡ་བསྐུལ།
