Owl Carousel (8.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Content
he: תוכן

en: error
he: שגיאות

en: File
he: קובץ

en: Items
he: פריטים

en: Navigation
he: ניווט

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: About
he: אודות

en: notice
he: הודעה

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Nothing
he: ללא
