Owl Carousel (8.x-2.0-rc1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: error
is: villa

en: File
is: Skrá

en: Items
is: Hlutir

en: About
is: Um

en: notice
is: tilkynning
