Owl Carousel (8.x-2.0-rc1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: notice
my: အကြောင်းကြားစာ

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
