Owl Carousel (8.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: error
ro: eroare

en: File
ro: Fișier

en: Items
ro: Articole

en: Navigation
ro: Navigator

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: About
ro: Despre

en: notice
ro: notă

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Nothing
ro: Nimic

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine
