Owl Carousel (8.x-2.0-rc1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: error
th: ผิดพลาด

en: File
th: ไฟล์

en: Items
th: จำนวน

en: Navigation
th: นำทาง

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: notice
th: ข้อสังเกต

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
