Owl Carousel 2 (2.0.0) - en to jv translation catalogue (36 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Remove
jv: Buwang

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Items
jv: Item

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Undefined
jv: Durung didefinisi

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Revert
jv: Baléknā

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: About
jv: Ngenani

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: Image style
jv: Gagrag gambar
