Owl Carousel 2 (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (37 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Item
be: Элемент

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Back
be: Назад

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: Revisions
be: Версіі

en: Items
be: Элементы

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Undefined
be: Не вызначана

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Entity
be: Сутнасць

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...

en: Select
be: Выбраць

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: About
be: Аб

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Image style
be: Стыль выявы
