OwlCarousel2 (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Item
gu: નંગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Undefined
gu: અનિર્ધારિત

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Please wait...
gu: કૃપા કરીને રાહ જુઓ...

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
