OwlCarousel2 (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (28 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Undefined
kn: ವಿವರಿಸದೆ ಇರುವ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
