OwlCarousel2 (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (44 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Item
fi: Nimike

en: Type
fi: Tyyppi

en: Remove
fi: Poista

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Back
fi: Takaisin

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Revisions
fi: Versiot

en: Items
fi: Aiheet

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Id
fi: Tunniste

en: Loop
fi: Kierros

en: Undefined
fi: Määrittelemätön

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Please wait...
fi: Odota hetki...

en: Select
fi: Valitse

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fi: Oletko varma, että haluat ottaa käyttöön version jonka päiväys on %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: About
fi: Tietoja

en: Delete all revisions
fi: Poista kaikki versiot

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Items per slide
fi: Elementtiä per dia

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
