OwlCarousel2 (8.x-1.0-beta3) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Undefined
or: ଅନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
