OwlCarousel2 (8.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Item
eu: Elementua

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Back
eu: Itzuli

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Created
eu: Sortua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Items
eu: Elementuak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Undefined
eu: Zehaztu gabe

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Entity
eu: Entitatea

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...

en: Select
eu: Aukeratu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
