Owl Carousel 2 (8.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Items
lv: Vienumi

en: Authored by
lv: Autors

en: Loop
lv: Cilpa

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Entity
lv: Entītija

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: About
lv: Par

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
