Owl Carousel 2 (8.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Item
gl: Elemento

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Back
gl: Voltar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Revisions
gl: Revisión

en: Items
gl: Elementos

en: Authored by
gl: Creado por

en: Loop
gl: Bucle

en: Undefined
gl: Sen definir

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Entity
gl: Entidade

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: About
gl: Información

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
