OwlCarousel2 (8.x-1.0-beta5) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Changed
ht: Chanje

en: Please wait...
ht: Pran pasyans souple
