OwlCarousel2 (8.x-1.0-beta5) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Video
se: Filbma

en: About
se: Birra
