OwlCarousel2 (8.x-1.0-beta5) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Undefined
sr: Недефинисано

en: Changed
sr: Промењен

en: Please wait...
sr: Молим сачекајте...
