OwlCarousel2 (8.x-1.0-beta6) - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Item
hr: stavka

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Back
hr: Natrag

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Revisions
hr: Revizije

en: Items
hr: Stavke

en: Authored by
hr: Autor

en: Undefined
hr: Neodređeno

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Revert
hr: Vrati

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: Revision
hr: Revizija

en: Revision of %title from %date
hr: Revizija %title od %date

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja vratiti reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja ukloniti reviziju od %revision-date?

en: About
hr: Opis

en: Copy of the revision from %date.
hr: Kopija revizije od %date.

en: Image style
hr: Stil slike
