OwlCarousel2 (8.x-1.0-beta6) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Remove
mg: Esory

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Update
mg: Ovana
