OwlCarousel2 (8.x-1.0-beta8) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Items
ps: توکي

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Revision
ps: بياكتون

en: Select
ps: غوره

en: About
ps: په اړه
