OwlCarousel2 (8.x-1.0-beta9) - en to ast translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Top
ast: Cimeru

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Items
ast: Elementos

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
