OwlCarousel2 (8.x-1.0-beta9) - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Back
bg: Назад

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Top
bg: Връх

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Bottom
bg: Дъно

en: Revisions
bg: Редакции

en: Items
bg: Новини

en: Authored by
bg: Написано от

en: Id
bg: Номер

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Revert
bg: Връщане

en: Right
bg: Дясно

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...

en: Select
bg: Избери

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.
