OwlCarousel2 (8.x-1.0-beta9) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Item
si: අයිතමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම
