OwlCarousel2 (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (44 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Item
cs: Položka

en: Type
cs: Typ

en: Remove
cs: Odstranit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Back
cs: Zpět

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Top
cs: Nahoru

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Bottom
cs: Dole

en: Revisions
cs: Revize

en: Items
cs: Položky

en: Authored by
cs: Autor

en: Undefined
cs: Nedefinováno

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Revert
cs: Vrátit

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: Revision
cs: Revize

en: Changed
cs: Změněno

en: Revision of %title from %date
cs: Revize %title z %date

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: Select
cs: Vybrat

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
cs: Opravdu se vrátit k revizi z data %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
cs: Opravdu smazat revizi z data %revision-date?

en: Advanced configuration
cs: Pokročilá konfigurace

en: About
cs: Popis

en: Delete all revisions
cs: Smazat všechny revize

en: Custom text
cs: Vlastní text

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Copy of the revision from %date.
cs: Kopie revize z %date.

en: Current revision
cs: Aktuální revize

en: Image style
cs: Styl obrázku
