OwlCarousel2 (8.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Remove
mr: काढा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Center
mr: मध्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Back
mr: मागे

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक

en: Undefined
mr: अव्याख्यात
