Owl Carousel 2 (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (54 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Item
sv: Artikel

en: Type
sv: Typ

en: Remove
sv: Ta bort

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Image
sv: Bild

en: Center
sv: Centrerad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Back
sv: Tillbaka

en: Default
sv: Förvald

en: Update
sv: Uppdatera

en: Top
sv: Överst

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Revisions
sv: Versioner

en: Items
sv: Poster

en: Authored by
sv: Författad av

en: Undefined
sv: Ej definierad

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Entity
sv: Objekt

en: Revert
sv: Återställ

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Content title
sv: Titel för innehåll

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: Revision
sv: Version

en: Changed
sv: Ändrad

en: Revision of %title from %date
sv: Version av %title från %date

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...

en: Select
sv: Välj

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill återställa till versionen från %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill radera versionen från %revision-date?

en: Advanced configuration
sv: Avancerade inställningar

en: About
sv: Om

en: Delete all revisions
sv: Radera alla versioner

en: Custom text
sv: Anpassad text

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Copy of the revision from %date.
sv: Kopia av versionen från %date.

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Label type
sv: Typ av etikett

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: Revision translation affected
sv: Översatt version berörd

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
sv: Indikerar om den senaste redigeringen av en översättning hör till nuvarande version.

en: @date by @username
sv: @date av @username
