Owl Carousel 2 (8.x-1.0) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Undefined
br: Didermenet

en: About
br: Diwar-benn
