Owl Carousel 2 (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Top
ka: ზედა

en: Add
ka: დამატება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Items
ka: ელემენტები

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...
