Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Items
be: Элементы

en: Key
be: Ключ

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне
